CRGH0603F82R5
MFR.Part #
CRGH0603F82R5
JLCPCB Part #
C2098574
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS