CRT0603-DY-2211ELF
MFR.Part #
CRT0603-DY-2211ELF
JLCPCB Part #
C5578903
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS