RCS1608F6494CS
MFR.Part #
RCS1608F6494CS
JLCPCB Part #
C4264679
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.49MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS