RQ73C2A11K5BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C2A11K5BTD
JLCPCB Part #
C2083585
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 11.5kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS