CRGH0805F60K4
MFR.Part #
CRGH0805F60K4
JLCPCB Part #
C3985241
Description
-55℃~+155℃ 333mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS