CRGH0603F71K5
MFR.Part #
CRGH0603F71K5
JLCPCB Part #
C2099150
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS