CRGH0603F768K
MFR.Part #
CRGH0603F768K
JLCPCB Part #
C2100754
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS