CRGH0603F76K8
MFR.Part #
CRGH0603F76K8
JLCPCB Part #
C4120141
Description
-55℃~+155℃ 200mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS