3430B2F1R1TD
MFR.Part #
3430B2F1R1TD
JLCPCB Part #
C6059258
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1.5W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS