CRGV0603F768K
MFR.Part #
CRGV0603F768K
JLCPCB Part #
C4345849
Description
-55℃~+125℃ 100mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS