CRGH0603F73K2
MFR.Part #
CRGH0603F73K2
JLCPCB Part #
C4285607
Description
-55℃~+155℃ 200mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS