SMW5220RJT
MFR.Part #
SMW5220RJT
JLCPCB Part #
C2095638
Description
-55℃~+200℃ 220Ω 500V 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS