CRGH0603F5K11
MFR.Part #
CRGH0603F5K11
JLCPCB Part #
C4157616
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS