H8442RBZA
MFR.Part #
H8442RBZA
JLCPCB Part #
C1406361
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS