CRGH0603F51K1
MFR.Part #
CRGH0603F51K1
JLCPCB Part #
C3912728
Description
-55℃~+155℃ 200mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS