CRGH0603F562K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0603F562K
JLCPCB Part #
C2100819
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS