WF06H1001BTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WF06H1001BTL
JLCPCB Part #
C7117120
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS