CRGH0603F48K7
MFR.Part #
CRGH0603F48K7
JLCPCB Part #
C2099404
Description
-55℃~+155℃ 200mW 48.7kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS