CRGCQ0603F120K
MFR.Part #
CRGCQ0603F120K
JLCPCB Part #
C2082047
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS