CRGH0603F487K
MFR.Part #
CRGH0603F487K
JLCPCB Part #
C2100834
Description
-55℃~+155℃ 200mW 487kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS