CRGH0603F88K7
MFR.Part #
CRGH0603F88K7
JLCPCB Part #
C4287786
Description
-55℃~+155℃ 200mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS