CRGH0603F44R2
MFR.Part #
CRGH0603F44R2
JLCPCB Part #
C4223413
Description
-55℃~+155℃ 200mW 44.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS