CRGH0603F44K2
MFR.Part #
CRGH0603F44K2
JLCPCB Part #
C2099446
Description
-55℃~+155℃ 200mW 44.2kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS