RT0603CRE0763K4L
MFR.Part #
RT0603CRE0763K4L
JLCPCB Part #
C4115423
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS