CRG0402F2K4
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRG0402F2K4
JLCPCB Part #
C2097401
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS