RM06F1743CT
MFR.Part #
RM06F1743CT
JLCPCB Part #
C4310424
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS