CRGH0603F365R
MFR.Part #
CRGH0603F365R
JLCPCB Part #
C2098721
Description
-55℃~+155℃ 200mW 365Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS