CRGH0603F665R
MFR.Part #
CRGH0603F665R
JLCPCB Part #
C2098523
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS