BLU0603-2492-BT25W
MFR.Part #
BLU0603-2492-BT25W
JLCPCB Part #
C17317755
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS