CRGH0603F36R5
MFR.Part #
CRGH0603F36R5
JLCPCB Part #
C4102051
Description
-55℃~+155℃ 200mW 36.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS