CRGH0603F35R7
MFR.Part #
CRGH0603F35R7
JLCPCB Part #
C2098608
Description
-55℃~+155℃ 200mW 35.7Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS