RN73H1JTTD5900F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5900F10
JLCPCB Part #
C3927590
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS