CRGH0603F33R
MFR.Part #
CRGH0603F33R
JLCPCB Part #
C4121168
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS