CRGH0603F133R
MFR.Part #
CRGH0603F133R
JLCPCB Part #
C2098736
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS