CRGH0603F383R
MFR.Part #
CRGH0603F383R
JLCPCB Part #
C2098426
Description
-55℃~+155℃ 200mW 383Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS