SDR03EZPJ471
MFR.Part #
SDR03EZPJ471
JLCPCB Part #
C2092205
Description
-55℃~+155℃ 150V 300mW 470Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS