CRGH0603F316R
MFR.Part #
CRGH0603F316R
JLCPCB Part #
C4277656
Description
-55℃~+155℃ 200mW 316Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS