CRGH0603F31R6
MFR.Part #
CRGH0603F31R6
JLCPCB Part #
C2098609
Description
-55℃~+155℃ 200mW 31.6Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS