CRGH0603F301K
MFR.Part #
CRGH0603F301K
JLCPCB Part #
C4330629
Description
-55℃~+155℃ 200mW 301kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS