H8261RDCA
MFR.Part #
H8261RDCA
JLCPCB Part #
C1406473
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS