CRGV2010J2M4
MFR.Part #
CRGV2010J2M4
JLCPCB Part #
C4122892
Description
-55℃~+125℃ 2.4MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS