CRGH0603F26K1
MFR.Part #
CRGH0603F26K1
JLCPCB Part #
C4086912
Description
-55℃~+155℃ 200mW 26.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS