CRGH0603F22K1
MFR.Part #
CRGH0603F22K1
JLCPCB Part #
C4334638
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS