RR0816P-3160-D-49A
MFR.Part #
RR0816P-3160-D-49A
JLCPCB Part #
C2124824
Description
-55℃~+125℃ 316Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS