CRGH0603F261K
MFR.Part #
CRGH0603F261K
JLCPCB Part #
C2098918
Description
-55℃~+155℃ 200mW 261kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS