CRGS2010J680K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGS2010J680K
JLCPCB Part #
C1703914
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 680kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS