CRGH0603F221K
MFR.Part #
CRGH0603F221K
JLCPCB Part #
C2098031
Description
-55℃~+155℃ 200mW 221kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS