CRGH0603F20R5
MFR.Part #
CRGH0603F20R5
JLCPCB Part #
C2098806
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS