SQMW715RJ
MFR.Part #
SQMW715RJ
JLCPCB Part #
C1365465
Description
-55℃~+250℃ 15Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS