CRGH0603F25R5
MFR.Part #
CRGH0603F25R5
JLCPCB Part #
C2098668
Description
-55℃~+155℃ 200mW 25.5Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS